En İyi Pazaryeri Entegrasyonları

En İyi Pazaryeri Entegrasyonları


Pomelo Stok Pazaryeri Entegrasyon Programı 

Pomelo Stok entegrasyon programı; pazaryerlerinde satış yapan girişimcilerin ve şirketlerin yükünü azaltmayı amaç edinen, tek bir panel üstünden kolayca stok, ürün ve sipariş takibini yapmayı sunan, güvenli ve hızlı bir entegrasyon sistemidir. Müşteri memnuniyeti ile müşteri güvenini misyon edinen Pomelo Stok entegrasyon programı, referans olarak müşterilerini sunar. Pomelo Stok entegrasyon programında pazaryerlerini programa entegre edebilmek için sadece API bilgileri yeterlidir. Pomelo Stok paneline eklenen ürünler anında pazaryerlerine aktarılır. Otomatik onay sistemi özelliği sayesinde siparişler de otomatik ve hızlı olarak sistemden onaylanır. Bu sayede ürünün hazırlanması ve teslim edilmesi işlemlerinde karşılaşılabilecek gecikmeleri en aza indirger. Hızlı senkronizasyon özelliği sayesinde pazaryeri platformlarında satış yapılır yapılmaz Pomelo Stok panelinde de ürün durumu ve ürün stoğuna ait değişiklikler hızlıca güncellenir. Bu sayede manuel biçimde ürün durumu ve stok durumu düzenlemesi yapmaya gerek kalmaz. Pomelo Stok pazaryeri entegrasyonu programında XML ile ürün yükleme özelliği de mevcuttur.


Fiyatlandırma şekli aşağıdaki gibidir:

Standart Paket - 2 adet pazaryeri hesabı: 1000 TL yerine KDV Dahil 499 TL 

Avantaj Paket – 4 adet pazaryeri hesabı: 1800 TL yerine KDV Dahil 849 TL

Premium Paket – Tüm pazaryerleri (Yurt içi) 2250 TL yerine KDV Dahil 1249 TL

Özel Paket – Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Entegra Pazaryeri Entegrasyon Programı 

Entegra pazaryeri entegrasyonunda pazaryerleri entegrasyonu için pek çok işlem bulunmaktadır. Söz konusu bu işlemleri, tek tek pazaryerlerinin paneline girerek yapmak yerine Entegra panelinden yapmak mümkündür. Toplu ürün yükleme ve güncelleme, stok ve fiyat güncellemesi gibi özellikler bulunur. Toplamda 3 ayrı paketi bulunur ve paketlerin içeriği yapılacak işlemler bazında farklılık gösterir.


T–Soft Pazaryeri Entegrasyon Programı 

T–Soft sıklıkla e ticaret yazılımı ile paketleri sayesinde bilinir. T–Soft Connect ise pazaryeri entegrasyonu sağlamaktadır. T–Soft Connect pazaryeri entegrasyonu ile Hepsiburada, Morhipo, Gittigidiyor, Akakçe gibi pazaryerlerini yönetmek mümkündür. Ürünlerin fiyatları ve stokları toplu şekilde güncellenebilir, fiyat opsiyonu ve şartlı indirim yapılabilir, kategori bazında ve pazaryeri özelinde fiyat değişikliği yapılabilir ve bütün siparişler tek ekran üzerinden yönetilebilir.


Ticimax Pazaryeri Entegrasyon Programı 

Pazaryeri entegrasyon firmaları içerisinde başka bir alternatif de Ticimax pazaryeri entegrasyon programıdır. Ticimax pazaryeri entegrasyon programı ile N11, Trendyol, Amazon, Morhipo, Hepsiburada, Gittigidiyor pazaryerlerinde tek panel üzerinden satış yapmak mümkündür. Ticimax entegrasyon programı ile stokları pazaryerlerine aktarmak mümkündür. Bununla birlikte ürünlerin bütün işlemlerini toplu olarak yapabilirsiniz. Kategoriler, pazaryerleri ile eşleştirilebilir ve bütün siparişler tek panelden görüntülenip organize edilebilir.

Bundle ürün yönetimi ve XML ile ürün yükleme özellikleri göz önünde bulundurulduğunda tüm pazaryeri entegrasyonu firmaları içerisinde Pomelo Stok, entegratör firma seçimi kararı vermek için ayırt edici özellikleri elinde bulunduruyor. Son olarak, Pomelo Stok pazaryeri entegrasyonu programı hakkında detaylı bilgi için firmanın web sitesini inceleyebilir ya da 0 850 532 5721 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

En yeni blog paylaşımlarımız

Muhasebenin Dijital Dönüşümü!
  • 29 / 11
  • 2021

Muhasebenin Dijital Dönüş...

Ne diyordu bir atasözü; “gün gelir hesap döner!” Evet, gün geldi ama bu dönüşüm başka bir dönüşüm oldu. Bu defa hesaplar bambaşka bir dönüşüm geçiriyor. Muhasebe mesleği ...

E-Fatura Hakkında Her Şey
  • 5 / 11
  • 2021

E-Fatura Hakkında Her Şey

Fatura kesmek profesyonel hayattaki en temel unsurlardan birisidir. Verilen hizmet karşılığında fatura kesmek, kesilen faturaların takibini yapmak, bunları arşivlemek büy...

E-Fatura Entegratörü Seçiminde Önemli Noktalar Nelerdir?
  • 3 / 11
  • 2021

E-Fatura Entegratörü Seçi...

E fatura kullanımı, tüm sektörlerde olduğu gibi muhasebede de dijitalleşmenin artması ile önemli bir kavram hâline geldi. Her geçen gün hızla dijitalleşen dünyada e fatur...

Teknolojinin gücüne güvenen İşletmelere Ücretsiz Kullan