En Başarılı ve Pratik Pazaryeri Entegrasyonları

En iyi pazaryeri entegrasyonu Jet Stok

Tüm pazaryerlerinizi tek bir panelden kolay ve güvenle yönetin. Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Amazon, Pazarama, PTT AVM, GXLocal, Ozon ve E-Ticaret sitenizi entegre edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi al
En Başarılı ve Pratik Pazaryeri Entegrasyonları


En Başarılı ve Pratik Pazaryeri Entegrasyonları

N11’den Trendyol’a, ÇiçekSepeti’nden Gittigidiyor’a, Amazon’dan Hepsiburada’ya kadar birçok ve çeşitli online pazaryeri, artık hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. E-ticaretin önemli başlıklardan biri olmaya başladığı günümüzde, işini büyütmek isteyenlerin başarılı ve pratik pazaryeri entegrasyonuna duyduğu ihtiyaç giderek artıyor. İşte Pomelo Stok, pazaryeri entegre işlemlerinizi kısa sürede başarılı bir şekilde gerçekleştirerek tüm mağaza satışlarınızı yine saniyeler içinde yalnızca Pomelo Stok ekranından kolaylıkla yönetmenizi sağlıyor. Peki, pazaryeri entegrasyonu nedir, pazaryeri entegrasyonun avantajları nelerdir?

Bildiğiniz gibi internet üzerinde alıcı ve satıcıların bir araya geldiği ticari sayfalara online pazaryeri deniyor. Özellikle pandemiyle birlikte sayıları artan, hizmetleri de her geçen gün çeşitlenen pazaryerlerinde alıcılar farklı ürün çeşitlerini karşılaştırabiliyor, fiyat araştırması yapabiliyor ve hangi şehirde olduklarına aldırmadan diledikleri yerde ve anda alışverişini yapabiliyor. Satıcılar da çok daha maliyetsiz bir satış sürecini yine online pazaryerleri sayesinde yönetebiliyor.

Pazaryeri entegrasyonu nedir?

Pazaryeri entegrasyonu, online pazaryeri üzerinden satış yapanların e-ticaret sitelerini ve pazaryeri mağazalarını entegre etmesine olanak sağlayan yazılımlardır. Pazaryeri entegrasyonları satışların, sipariş süreçlerinin ve tüm e-ticaret süreçlerinin çok daha kolay bir şekilde yönetilmesine olanak tanıyor. İşte bu nedenle online ticaret yapanların pazaryeri entegrasyonu kullanması çok büyük önem taşıyor.

Bu noktada çift yönlü pazaryeri entegrasyonu konusuna da değinmekte fayda var. İşletmelerin pek çoğu bugün çift yönlü pazaryeri entegrasyonu kullanıyor. Çift yönlü pazaryeri entegrasyonlarının sağladığı avantaj ise şöyle: E-ticaret siteleri ve pazaryeri mağazaları bu sayede birbirlerine entegre olarak çalışabiliyor.

En popüler ve başarılı pazaryerleri hangileri?

Bugün Türkiye’nin en çok tıklanan pazaryerleri Hepsiburada, N11, Trendyol, Amazon, GittiGidiyor, EpttAVM olarak sıralanabilir. Dünyada ise en çok Amazon, Etsy, Alibaba, Aliexpress ve eBay gibi pazaryerleri tercih ediliyor. Pandemi ile birlikte yüzde yüz artan e-ticaret oranları bu sitelere milyonlarca bilgisayar ve telefondan erişim sağlanmasına olanak tanıyor. Öte yandan sıraladığımız bu pazaryerleri çift yönlü pazaryeri entegrasyonu hizmeti de alıyor.

Pazaryeri entegrasyonunun avantajları nelerdir?

Pazaryeri entegrasyonun satıcılar için de alıcılar için de birçok avantaj sağladığını hatırlatalım. Bu avantajlar neler diyenler için şu şekilde maddeleyebiliriz:

 • Düşük komisyonlar ve listeleme ücretleriyle milyonlarca insana ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.
 • e-ticaret pazar yerlerinde yer alarak pazaryeri entegrasyonuna dahil olmuş olarak farklı avantajlar da elde edebilirsiniz.
 • Pazaryerinden alışveriş yapmak kargo ve iade süreçlerinde işleri çok daha fazla kolaylaştırıyor. Bu sonucu yapılan müşteri anketleri ortaya koyuyor.
 • Markalar bir pazaryerinde entegre olduklarında, depolama, kargolama, fatura kesme, stok takibi, siparişleri görüntüleme, yorumlarla iletişime geçme gibi önemli konularda da kolaylık yaşıyor. Profesyonel bir pazaryerinde yer almak markayı ve şirketi müşteriler tarafından tercih edilir kılıyor.
 • Pazaryeri entegrasyonu firmaları büyük bir havuzda bir araya getiriyor ve e-ticarette çok daha fazla satış yapma fırsatı yaratıyor.
 • Daha geniş kitlelere de yine pazaryeri entegrasyonu ile ulaşmak mümkün olabiliyor.

Detaylı Bilgi İçin: Pomelo Stok

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

En yeni blog paylaşımlarımız

Yazılımcılar, Kurumlar Vergisi’nin yarısını ödeyebilir!
 • 14 / 2
 • 2022

Yazılımcılar, Kurumlar Ve...

Kurumlar Vergisi, kurumların mali yıl boyunca elde ettikleri kazanç üzerinden alınan vergi anlamına geliyor. Kanunen yazılım sektöründe faaliyet gösteren kişi ve firmalar...

Dijitalleşmenin Maliyet Yönetimine Etkileri
 • 9 / 2
 • 2022

Dijitalleşmenin Maliyet Y...

e-dönüşüm danışmanlığı ile bugün pek çok işletme çok kısa bir süre içerisinde e-faturaya geçebiliyor. Bu dönüşüm yalnızca e-faturayı değil tüm maliyet yönetimi için geçer...

E-Ticarette Etkili Stok Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
 • 31 / 1
 • 2022

E-Ticarette Etkili Stok Y...

E-Ticarette başarının anahtarı stok yönetimidir. Stok yönetiminin doğru ve düzenli yapılması şirketin satış konusunda aksaklık yaşamasını engeller. Tek bir ürün ya da bir...

Jet Stok Pazaryeri Entegrasyonu Detaylı Bilgi